PDF Drukuj Email

 

 

  Członkowie Międzyzakładowej Komisji Oświaty NSZZ "Solidarność"

                             w Olsztynie w kadencji 2014-2018

Lp.
Imię i nazwisko
Placówka
1.                   
Achramowicz Paweł
I LO w Olsztynie
2.                   
Białas Wiesława
SP Nr 2 w Olsztynie
3.                   
Bogdanowicz Marcin
I LO w Olsztynie
4.                   
Borowa Alina
Gimnazjum
Nr 12 w Olsztynie
5.                   
Ciesielski Jacek
ZSP-G w Ameryce
6.                   
Cybowska Urszula
PSM w Olsztynie
7.                   
Cymańska-Kasprzyk Izabela
ZSE-H w Olsztynie
8.                   
Czołgoszewska Waleria
Gimnazjum
Nr 13 w Olsztynie
9.                   
Datta Bogusława
ZS w Kolnie
10.               
Domian Henryk
ZSP-G w Ameryce
11.               
Druszcz Janina
Gimnazjum Nr 5 w Olsztynie
12.               
Dzidziewicz Katarzyna
ZSZiO w Morągu
13.               
Ficek Genowefa
Gimnazjum Nr 11 w Olsztynie
14.               
Flisikowski Jerzy
SP w Olsztynku
15.               
Fudala Anna
ZSR w Ostródzie
16.               
Gajewski Krzysztof
ZSP w Butrynach
17.               
Gieczys Jolanta
SP Nr 1 w Barczewie
18.               
Gol Dorota
Gimnazjum Nr 7 w Olsztynie
19.               
Jurkian Katarzyna
SP Nr 30 w Olsztynie
20.               
Kabelis Jadwiga
ZSEiT w Olsztynie
21.               
Kalinowska Krystyna
Centrum Placówek Opiek-Wych w Olsztynie
22.               
Kamińska Iwona
ZS Samochodowych w Olsztynie
23.               
Karolczyk Ewa
Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
24.               
Kasprzak Andrzej
Gimnazjum Nr 15 w Olsztynie
25.               
Kazimierczyk Paweł
ZSZ w Ostródzie
26.               
Kisielew Kazimierz
SP w Bukwałdzie
27.               
Klimaszewska-Mazur Ewa
III LO w Olsztynie
28.               
Kołomak Irena
ZS Ekonomicznych w Olsztynie
29.               
Korejwo Magdalena
LO i Gim. Akademickie w Olsztynie
30.               
Kowalska Bożena
SP Nr 30 w Olsztynie
31.               
Kowalska Joanna
ZS G-S w Olsztynie
32.               
Krupa Krzysztof
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie
33.               
Kułakowska Dorota
SOSW w Olsztynie
34.               
Lasiuk Danuta
ZS w Jezioranach
35.               
Lewicka Joanna
SP Nr 29 w Olsztynie
36.               
Loret Jolanta
SOSW dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie
37.               
Makowski Grzegorz
SP Nr 9 w Olsztynie
38.               
Małż Jolanta
SP w Szczęsnem
39.               
Marciniak Remigiusz
Gimnazjum Nr 1 w Barczewie
40.               
Maszczak Aneta
ZSO Nr 1 w Olsztynie
41.               
Moszczyńska Marzanna
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach
42.               
Ogonowska Hanna
Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie
43.               
Olender Ewa
SP Nr 7 w Olsztynie
44.               
Osik Bożena
WM ODN w Olsztynie
45.               
Ostrowska Alicja
SP Nr 15 w Olsztynie
46.               
Pawłowski Grzegorz
SP Nr 22 w Olsztynie
47.               
Piwońska-Kosiorek Wanda
ZSM-E w Olsztynie
48.               
Płócienniczak Danuta
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stawigudzie
49.               
Pochlid Anna
SP Nr 18 w Olsztynie
50.               
Rafalski Eliasz
ZSO Nr 7 w Olsztynie
51.               
Reszka Bożena
SP Nr 34 w Olsztynie
52.               
Ryba Jolanta
SP w Nowym Kawkowie
53.               
Salmanowicz Grzegorz
ZSO Nr 4 w Olsztynie
54.               
Skiba Paweł
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie
55.               
Smolarski Andrzej
ZSO Nr 6 w Olsztynie
56.               
Syrwid Robert
Gimnazjum w Jonkowie
57.               
Szulc Grażyna
Gimnazjum
w Dobrym Mieście
58.               
Szydlik Elżbieta
SP Nr 10 w Olsztynie
59.               
Tokarzewska Ewa
SOSW w Żardenikach
60.               
Tyl Jolanta
ZS w Tuławkach
61.               
Tyllo Hanna
SP Nr 3 w Olsztynie
62.               
Tymińska Ewa
PM Nr 3 w Olsztynie
63.               
Wieczyńska Ewa
PSM w Szczytnie
64.               
Wójcik Hanna
Szkoła Policealna w Olsztynie
65.               
Wróblewski Maksymilian
SP Nr 6 w Olsztynie